آشنایی با سهاطب

مرکز تخصصی ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل سها طب مفتخر است که با انگیزه ارتقاء سلامت عمومی و با ارائه خدمات پیشگیری، آموزشی و درمانی در کلیه سطوح جهت سلامت و رفاه همشهریان عزیز گام بردارد.

این مرکز از سال ۱۳۸۷ پس از اخذ مجوزهای رسمی از وزارت بهداشت، درمان  و آموزش پزشکی با اعزام پزشک،  پرستار،  فیزیوتراپ و … در منزل رسما” فعالیت خود را آغاز نمود. لازم به ذکر است در این مرکز تمامی خدمات در هر سطحی با بهره گیری از نظر اساتید و متخصصین برتر کشور و از آخرین دستاوردهای نوین پزشکی و پرستاری در درمان مددجویان استفاده می شود.

مرکز تخصصی پزشکی و پرستاری سها طب علاوه بر ثبت در اداره صدور پروانه های پزشکی وزارت بهداشت در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری نیز به ثبت رسیده است، لذا مجوز فعالیت های مرتبط به پزشکی و پیراپزشکی را اخذ نموده است . شایان ذکر است مسئولین مرکز از مدیران ارشد پرستاری بیمارستان های دولتی و خصوصی شهر تهران می باشند که بطور اختصاصی در زمینه ( HOME CARE ) و چالش های مربوطه در منزل فعالیت کرده اند و با بهره گیری از تجارب خود در جهت ارتقاء سلامت جامعه و خدمت به مددجویان فعالیت دارند.

در آخر این مرکز با افتخار اعلام می دارد که تنها مرکز ارائه دهنده خدمات مراقبت های ویژه پرستاری (ICU & CCU) در منزل به ارگان ها و سازمان های طرف قرارداد می باشد که بصورت شبانه روزی در طول ایام سال در کلیه مناطق تهران بزرگ و سراسر کشور آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می باشد.

خدمات قابل ارائه

  • ارائه مراقبت های ویژه پرستاری (ICU & CCU ) در منزل و بیمارستان
  • ارائه کلیه امور پرستاری و مراقبتی از بیمار ، سالمند و کودک به طور شبانه روزی در منزل و بیمارستان
  • ویزیت پزشک ، نوار قلب (ECG) ، فیزیوتراپی ، پانسمان زخم های مزمن و دیابتیک در منزل
  • تزریقات ، وصل سرم ، سنداژ و انجام کلیه آزمایشات در منزل
  • اجاره و فروش کلیه تجهیزات پزشکی اتاق (ICU) در منزل
  • ارائه خدمات رادیو گرافی و سونوگرافی پرتابل در منزل
  • ارائه خدمات انتقال بیمار با آمبولانس کددار در تمام نقاط تهران و کشور
Rs-service

50 هزار

رضایت بیماران

Rs-service

12+

بخش

Rs-service

122+

پزشک

Rs-service

100+

شعبه

5/5 (1 دیدگاه)