درباره ما ۲

درباره ما

خدمات کلینیک ما

مرکز تخصصی ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل سها طب مفتخر است که با انگیزه ارتقاء سلامت عمومی و با ارائه خدمات پیشگیری، آموزشی و درمانی در کلیه سطوح جهت سلامت و رفاه همشهریان عزیز گام بردارد. این مرکز از سال ۱۳۸۷ پس از اخذ مجوزهای رسمی از وزارت بهداشت، درمان  و آموزش پزشکی با اعزام پزشک،  پرستار،  فیزیوتراپ و … در منزل رسما” فعالیت خود را آغاز نمود. لازم به ذکر است در این مرکز تمامی خدمات در هرسطحی با بهره گیری از نظر اساتید و متخصصین برتر کشور و از آخرین دستاوردهای  نوین پزشکی و پرستاری در درمان مددجویان استفاده می شود. مرکز تخصصی پزشکی و پرستاری سها طب علاوه بر ثبت در اداره صدور پروانه های پزشکی وزارت بهداشت در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری نیز به ثبت رسیده است، لذا مجوز فعالیت های مرتبط به پزشکی و پیراپزشکی را اخذ نموده است . شایان ذکر است مسئولین مرکز از مدیران ارشد پرستاری بیمارستان های دولتی و خصوصی شهر تهران می باشند که بطور اختصاصی در زمینه ( HOME CARE )و چالش های مربوطه در منزل فعالیت کرده اند و با بهره گیری از تجارب خود در جهت ارتقاء سلامت جامعه و خدمت به مددجویان فعالیت دارند. در آخر این مرکز با افتخار اعلام می دارد که تنها مرکز ارائه دهنده خدمات مراقبت های ویژه پرستاری (ICU & CCU)  در منزل به ارگان ها و سازمان های طرف قرارداد می باشد که بصورت شبانه روزی در طول ایام سال در کلیه مناطق تهران بزرگ و سراسر کشور آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می باشد.

اهم خدمات این شرکت به شرح زیر می باشد:

  • ارائه مراقبت های ویژه پرستاری (ICU & CCU ) در منزل و بیمارستان
  • ارائه کلیه امور پرستاری و مراقبتی از بیمار ، سالمند و کودک به طور شبانه روزی در منزل و بیمارستان
  • ویزیت پزشک ، نوار قلب )ECG( ، فیزیوتراپی ، پانسمان زخم های مزمن و دیابتیک در منزل
  • تزریقات ، وصل سرم ، سنداژ و انجام کلیه آزمایشات در منزل
  • اجاره و فروش کلیه تجهیزات پزشکی اتاق (ICU) در منزل
  • ارائه خدمات رادیو گرافی و سونوگرافی پرتابل در منزل
  • ارائه خدمات انتقال بیمار با آمبولانس کددار در تمام نقاط تهران و کشور

پیام مدیرعامل

با استعانت از پروردگار یکتا و تاییدات الهی، مرکز پزشکی و پرستاری در منزل سها طب با کادری مجرب و دلسوز توانسته در مدت زمان اندک، اما با کوله باری از تجربه به بالاترین سطح خدمات رسانی به جامعه دست پیدا کند.

ارائه خدمات با کیفیت و اثر بخش سلامت همواره از مهم ترین دغدغه های این مرکز بوده چرا که همیشه پس از امنیت دومین نیاز انسانها سلامت است. مرکز سها طب بر حسب وظیفه انسان دوستانه ، خود را مکلف می داند که بهترین خدمات را با برترین امکانات روز پزشکی دنیا ، و با پایین ترین تعرفه به بیماران مورد نیاز ارائه نماید.

 

کلام آخر:

به شکرانه اینکه سالم هستیم و به رسم معرفت باید کاری کرد به حکم انسان بودن ونه ترحم…

با آرزوی شفاء عاجل برای بیماران و سلامتی برای همه انسانها

 

                                                          با احترام (محمد پورباقری  مدیرعامل)

X